مراجعه حضوری انبار و دریافت سفارشات

از آنجا که خودرو جنوب یک فروشگاه اینترنتی است و معنی و مفهوم فروشگاه اینترنتی ، خرید بصورت غیر حضوری و بصورت آنلاین می باشد. لذا یکی از اهداف تاسیس فروشگاه اینترنتی خودرو جنوب در سال 1392 امکان خرید و پرداخت آنلاین توسط مشتریان در سراسر کشور ، کاهش دادن سفرهای درون شهری و غیر ضروری و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی بوده است.

با توجه به بیش از 12 سال فعالیت موفق خودرو جنوب در امر فروش آنلاین و غیر حضوری و تحویل سریع و امن سفارشات به مشتریان خود در سراسر کشور ، ثبت سفارش بصورت آنلاین و خرید غیر حضوری از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی را به شما توصیه میکند.

با این حال جهت آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان ، خودرو جنوب این امکان را برای اعضای ViP فروشگاه فراهم نموده است که در صورت تمایل به خرید حضوری از خودرو جنوب و پرداخت در محل ، بتوانند پس از هماهنگی با انبار فروشگاه ، در شهر شیراز و بندر بوشهر حضوری مراجعه و سفارش خود را دریافت و در محل پرداخت نمایند.

اعضای برنزی ، نقره ای و طلایی فروشگاه جهت ثبت سفارش و خرید محصولات بایستی از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی اقدام و با خیال آسوده سفارشات را درب منزل دریافت نمایند.

کلیه سفارشات آنلاین بصورت مستقیم از انبارهای خودرو جنوب در شهر شیراز و بندر بوشهر از طریق پیک ، پیکاپ ، پست ، تیپاکس ، باربری ، اتوبوسرانی و خطوط هواپیمایی به آدرس مشتریان ارسال میگردد.