اشتراک برنزی مالکین خودرو کلاسیک

" اشتراک برنزی ویژه مالکین خودروهای کلاسیک آمریکایی ، اروپایی ، ژاپنی و کره ای مدلهای (1950-2002) "

 

مالک محترم خودرو در صورت تمایل به خرید قطعات و لوازم یدکی بصورت کلی جهت بازسازی کامل خودرویتان ، می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمائید.

  • توجه : کاربر گرامی عضویت و دریافت کد اشتراک برنزی مختص مالکین واقعی خودرو (مطابق با کارت راهنمایی و رانندگی یا برگ سبز خودرو)  جهت بازسازی کامل خودرو می باشد ، خواهشمند است تنها در صورتی که مالک خودرو هستید و خودرو نیاز به بازسازی کامل دارد ، از طریق فرم زیر اقدام به عضویت و دریافت کد اشتراک نمائید.لذا امکان عضویت برای سایر افراد (همکار ، تعمیرکار ، دلال و ...) تحت هیچ عنوانی میسر نمی باشد. در صورتی که خودروی شما نیاز به بازسازی ندارد و خرید شما بصورت کلی نمی باشد ، جهت عضویت بایستی از طریق سایر پلن ها اقدام نمائید.

1- مشاهده شرایط و قوانین

ضمن سپاس از حسن انتخاب شما ، قوانین و شرایط عضویت برنزی مطالعه نمائید.

2- ارسال مشخصات

از طریق فرم زیر تصاویر خودرو و مشخصات مالک خودرو را برای فروشگاه ارسال نمایید.

3- دریافت کد اشتراک

کار تمام شد . پس از بررسی کارشناس مربوطه و تائید مشخصات خودرو ، کد اشتراک شما صادر و به تلفن همراهتان ارسال خواهد شد. پس از آن می توانید متناسب با اشتراکتان از خدمات استفاده نمائید.

" توجه : مالک محترم خودرو کلاسیک قبل از عضویت آنلاین ، حتما راهنما و اطلاعیه مربوطه را در پایین صفحه مطالعه نمائید."

"شرایط دریافت کد اشتراک برای تمامی مدل های خودروهای کلاسیک بصورت یکسان می باشد و ارسال تصاویر و مشخصات خودرو جهت احراز مالکیت خودرو الزامی می باشد."

با سلام و احترام

ضمن سپاس از حسن انتخاب شما ، لطفا جهت دریافت کد اشتراک و استفاده بهینه از خدمات ، موارد زیر را مطالعه نمائید.

ورود کاربران به وب ‏‌سایت و اپلیکیشن خودرو جنوب جهت ورود به حساب کاربری ، بررسی محصولات ، ثبت سفارش و خرید از فروشگاه ، استفاده از طرح های تخفیف محصولات ، مطالب وبلاگ و رسانه های اختصاصی خودرو جنوب و سایر خدمات ارائه شده از طرف مجموعه خودرو جنوب به معنی آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خودرو جنوب است .

توجه : قبل از عضویت ، حتما متن کامل شرایط و قوانین را از طریق منوی فروشگاه / سایر مطالعه نمائید.

نکات :

  • کاربر گرامی عضویت و دریافت کد اشتراک های برنزی ، نقره ای و طلایی مختص مالکین واقعی خودرو (مطابق با کارت راهنمایی و رانندگی یا برگ سبز خودرو) می باشد ، خواهشمند است تنها در صورتی که مالک خودرو هستید اقدام به تکمیل و ارسال فرم اشتراک نمائید.
  • عضویت و دریافت کد اشتراک فقط بصورت آنلاین از طریق این صفحه توسط شما صورت میپذیرد و امکان عضویت از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری میسر نمی باشد.
  • تصاویر ارسالی شما (نمای جلو ، عقب ، کابین داخل و موتور خودرو + کارت راهنمایی رانندگی خودرو + پلاک های شاسی درون کاپوت و ستون درب راننده خودرو) می باشد.
  • در فرم مشخصات مالک و شماره شاسی کامل خودرو با حروف (مثال : علی حسین نژاد – میتسوبیشی گالانت 1996 DSRE84-6985025) وارد نمائید.
  • ضمانت 7 روز تست ، تعویض و مرجوعی محصولات مطابق شماره شاسی و تصاویر ارسالی خودروی شما صورت میپذیرد ، لذا از ارسال تصاویر اینترنتی یا تصاویر قدیمی ، خودداری نمائید.
  • در صورت استفاده از تصاویر قدیمی (مربوط به چندین سال پیش) خودرویتان یا تصاویر اینترنتی ، کلیه ضمانت های فروشگاه برای محصولات باطل می شوند.
  • خدمات تنها طبق موارد مندرج در اشتراک انتخابی به شما ارائه میشوند و شما با آگاهی کامل به این موضوع نسبت خرید اشتراک اقدام خواهید کرد.
  • امکان تغییر نوع اشتراک (تبدیل برنزی به نقره ای و طلایی یا بالعکس) تا پایان مدت زمان اشتراک میسر نمی باشد.
  • پس از ارسال مشخصات و تصاویر توسط شما ؛ مدت زمان بررسی مشخصات و احراز مالکیت خودرو ، حداکثر 24 ساعت کاری بطول خواهد انجامید و کد اشتراک از طریق پیامک به موبایل شما ارسال خواهد شد.

(لازم به ذکر است متن فوق تنها بخشی از شرایط و قوانین می باشد و جهت مطالعه کامل قوانین بایستی به بخش سایر / شرایط و قوانین مراجعه نمائید و قوانین فوق الذکر جایگزین کلیه توافق های قبلی (تماس تلفنی) محسوب می شود و کاربر حق هیچ گونه ادعایی را ندارد.)