بازیابی کد اشتراک

کاربر گرامی در صورتی که جزو اعضای فعال فروشگاه هستید و مدت زمان اشتراکتان هنوز به پایان نرسیده است ، جهت بازیابی کد اشتراک یا رمز عبور حساب کاربریتان ، با شماره موبایلی که در فروشگاه ثبت نام کرده اید ، کد ملی 10 رقمی خود را به همراه عدد ۴ بصورت پیامک (SMS) به شماره ۲۵۸۹ ۵۹۰ ۰۹۱۷ ارسال کرده و منتظر دریافت مشخصات حساب کاربریتان از فروشگاه باشید.

نمونه پیامک ارسالی :  ( کد ملی 10 رقمی/4)  :  2200112233/4

نکات :

  • در صورت صحیح بودن مشخصات ارسالی و تائید هویت شما ، کد اشتراک و رمز عبور به تلفن همراهتان ارسال و طبق روال گذشته می توانید از خدمات استفاده نمائید.
  • عدم دریافت پیامک از طرف فروشگاه به منزله تائید نشدن هویت شما یا به اتمام رسیدن مدت زمان اشتراک شما می باشد. (جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات کاری با فروشگاه تماس حاصل نمائید.)
  •  با توجه به اینکه کلیه اشتراک های صادر شده توسط فروشگاه دارای مدت زمان مشخصی می باشند و شما تنها در این مدت زمان می توانید خدمات دریافت کنید ، با اتمام مدت اشتراک و عدم تمدید آن ، حساب کاربری شما بصورت خودکار از سیستم حذف خواهد شد و در صورت تمایل می بایست مجددا نسبت به عضویت و دریافت اشتراک جدید اقدام نمائید.
سبد خرید

مشتری گرامی ، هنوز محصولی را جهت خرید ، انتخاب نکرده اید! لطفا از طریق صفحه فروشگاه ، محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. لذا در صورت تمایل به ثبت سفارش و خرید محصولات بصورت تلفنی ، می توانید بصورت 724 حتی ایام تعطیل با فروشگاه (09175902589) تماس و سفارش خود را ثبت کنید.

ورود به حساب کاربری