همین حالا به جمع خانواده بزرگ خودرو جنوب بپیوندید.

با سلام و احترام

مالک محترم خودرو ضمن سپاس از حسن انتخاب شما ، قبل از عضویت در فروشگاه ، اطلاعیه زیر را مطالعه نمائید.

  • با توجه به گستردگی پوشش خودروهای کلاسیک و مدرن توسط مجموعه خودرو جنوب (پوشش بیش از 70 سال تولیدات 50 کمپانی خودروسازی آمریکایی ، اروپایی ، ژاپنی و کره ای مدلهای 1950-2023 میلادی) و همچنین محدودیت و کمیاب بودن قطعات و لوازم یدکی اورجینال خودروهای کلاسیک و ... عضویت در فروشگاه و خرید قطعات و لوازم یدکی ، مختص مالکین حقیقی خودرو جهت بازسازی و رفع نقص خودرویشان می باشد.
  • فروشگاه از سال 1398 تا کنون حوزه فعالیت خود را بصورت متمرکز بر روی خودروهای کلاسیک در حال بازسازی کامل قرار داده است ، فلذا اولین خرید از فروشگاه می بایست بصورت لیست و حداقل 20 محصول متفاوت جهت بازسازی خودرو باشد.
  • با توجه به مسائل فوق با کمال احترام ، امکان ارائه خدمات و خرید لوازم یدکی به سایر افراد اعم از همکاران قطعه فروش ، تعمیرکاران ، دلالان و ... بمنظور شغل حرفه ای و تجارت تحت هیچ عنوانی میسر نمی باشد.
  • عضویت و دریافت کد اشتراک فروشگاه ، شامل پرداخت هزینه عضویت می باشد.
  • در صورت عدم عضویت و نداشتن کد اشتراک فعال ، امکان استفاده از خدمات و خرید محصولات را نخواهید داشت.

 

مالک محترم خودرو

در صورت تمایل به عضویت در فروشگاه ، می توانید از طریق لینک زیر به جمع اعضا بپیوندید و از خدمات استفاده نمائید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی می توانید در ساعات کاری با ما در ارتباط باشید.

سبد خرید

مشتری گرامی ، هنوز محصولی را جهت خرید ، انتخاب نکرده اید! لطفا از طریق صفحه فروشگاه ، محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. لذا در صورت تمایل به ثبت سفارش و خرید محصولات بصورت تلفنی ، می توانید بصورت 724 حتی ایام تعطیل با فروشگاه (09175902589) تماس و سفارش خود را ثبت کنید.

ورود به حساب کاربری