تمدید اشتراک کاربران

ضمن سپاس از حسن انتخاب مجدد شما مشتری گرامی

در صورت رضایت از خدمات و کیفیت محصولات ، جهت تمدید اشتراک خود و استفاده از خدمات مجموعه می توانید از طریق روش های ذیل اقدام نمائید.

  • معرفی مشتری جدید
  • خرید و تسویه سفارشات با مبالغ تعیین شده
  • تمدید آنلاین اشتراک تا 50% تخفیف

معرفی مشتری جدید

شما می توانید در مدت زمان اشتراک خود با معرفی مالکان خودروهای کلاسیک یا مدرن به فروشگاه که منجر به عضویت (خرید اشتراک های نقره ای یا طلایی) یا خرید محصولات شود ، طبق قوانین مربوطه پاداش دریافت و از آن استفاده کنید.

پس از عضویت مشتری جدید و معرفی شما ، اشتراک شما به مدت 30 روز دیگر بصورت رایگان تمدید خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش پاداش به مشتریان وفادار مراجعه نمائید.

خرید و تسویه سفارشات

در صورتی که در مدت زمان اشتراک خود ، از فروشگاه خرید انجام دهید و مبلغ هر فاکتور بیش از 30.000.000 ریال باشد ، اشتراک شما به مدت 30 روز دیگر بصورت رایگان تمدید خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش پاداش به مشتریان وفادار مراجعه نمائید.

تمدید آنلاین اشتراک

در صورتی که در مدت زمان اشتراک خود ، مشتری جدیدی به فروشگاه معرفی نکردید یا مبلغ فاکتور خرید شما کمتر 30.000.000 ریال بود یا هیچگونه خریدی از فروشگاه انجام ندادید ، جهت استفاده از خدمات و تمدید اشتراک خود تا قبل از به پایان رسیدن زمان تمدید آنلاین (تایمر معکوس در فرم پرداخت)  می توانید با توجه به نوع اشتراک خود با حداکثر50% تخفیف ، اشتراک خود را به مدت 30 روز دیگر تمدید نمائید.

جهت تمدید آنلاین اشتراک خود با تخفیف از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

نکات :

  • 7 روز قبل از اتمام مدت زمان اشتراک ، از طریق سامانه پیامکی خودرو جنوب ، نوتیفیکیشن اپلیکیشن و وب سایت جهت تمدید اشتراک به شما اطلاع رسانی خواهد شد و می بایست از طریق یکی از روش های فوق اشتراک خود را تمدید نمائید.
  • در صورت تمدید آنلاین اشتراک و پرداخت وجه ، اشتراک شما بصورت خودکار تمدید و پیامکی مبنی بر تمدید اشتراک از طریق سامانه پیامکی خودرو جنوب به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد.
  • در صورت عدم انجام موارد فوق (معرفی مشتری جدید ، خرید از فروشگاه یا عدم تمدید اشتراک) مطابق با قوانین و شرایط فروشگاه ، حساب کاربری شما بصورت خودکار در پایان روز اتمام اشتراک از سیستم حذف خواهد شد و پس از آن جهت دریافت خدمات و خرید لوازم یدکی ، بایستی مجددا نسبت به عضویت و طی مراحل مربوطه اقدام نمائید.

ارتباط با ما

در صورت وجود هرگونه سوال یا نیاز به راهنمایی می توانید با ما در ارتباط باشید.

ساعت پاسخگویی ویژه اعضا : 24 ساعت شبانه روز حتی ایام تعطیل

واحد فروشگاه : 2589 590 917 98+