خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از الویت‏‌های خودرو جنوب بوده و هست و خودرو جنوب در این راستا می‏‌کوشد تا کلیه سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان خود برسد. با این وجود ممکن است مشتریان پس از خرید ، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است که به شرح زیر می باشد :

نکات :

  • شرایط خدمات پس از فروش (ضمانت مهلت تست ، تعویض یا مرجوعی و انصراف از خرید) در قسمت توضیحات هر کالا در اپلیکیشن و وب سایت فروشگاه درج شده است و تنها مطابق با آن ضمانت به شما ارائه خواهد شد.
  • در صورت ذکر کلمه (ندارد) در بخش توضیحات کالا ، بدین معناست که خودرو جنوب هیچ گونه ضمانتی برای آن محصول ندارد و مشتری با آگاهی کامل نسبت به شرایط و قوانین فروشگاه ، اقدام به ثبت سفارش و خرید محصولات می کند و حق هیچ گونه ادعایی نسبت به خودرو جنوب را نخواهند داشت.
  • ضمانت های فوق تنها نسبت به مشخصات خودروی شما (شماره شاسی ، تصاویر خودرو ، شماره فنی یا تصاویر قطعات) که در هنگام عضویت در خودرو جنوب ارسال کرده اید ، قابل استفاده می باشد.
  • در صورت خرید محصولات به اسرار مشتری که از لحاظ شماره فنی با شماره شاسی خودروی خود تطابق نداشته باشند (بطور مثال قطعات فیس لیفت و مدل بالاتر / تبدیل خودرو های سفارش خلیج و اروپا به خودرو های سفارش آمریکا یا بالعکس / رینگ چرخ خودرویی دیگر و عدم تطابق جا پیچ ها یا گیر کردن رینگ در گلگیر بدلیل تفاوت سایز و …) هیچ گونه خدمات پس از فروشی برای اینگونه سفارشات توسط خودرو جنوب ارائه نخواهد شد.
  • در صورتی که کالا دارای تخفیف باشد یا بواسطه کد تخفیف از قیمت اصلی آن کسر شود ، حتی در صورتی که کالا دارای خدمات پس از فروش باشد ، این سرویس ها برای محصول مذکور بلا اثر خواهند شد.
  • کالاهایی که توسط خودرو جنوب با برچسب کالای دارای نقص به فروش می رسد (کالاهایی که حین واردات توسط خودرو جنوب به ایران دچار آسیب هایی از جمله ترک ، لپ پریدگی ، رنگ پریدگی و … می شوند.) و طبیعتا قیمت آن پائین تر از کالای بدون نقص و آکبند می باشد ، اینگونه کالا ها نیز بدلیل دریافت و مشاهده تصاویر واقعی آن قبل از خرید توسط مشتری ، فاقد هرگونه خدمات پس از فروش می باشند و مشتری با آگاهی کامل نسبت به این موضوع اقدام به ثبت سفارش و خرید می نماید.
  • کارت هدیه : بدلیل ماهیت متفاوت کارت هدیه ، خرید آن مشمول هیچ کدام یک از موارد درج شده در این صفحه نمی شود و پس از خرید ، تحت هیچ عنوان قابل مرجوع و کنسل کردن نمی باشد و مشتری تنها می تواند مطابق میزان موجودی کارت هدیه خود از محصولات فروشگاه خرید نماید.
  • آسیب های فیزیکی و خسارت در حمل و نقل دارای شرایط و قوانین مختص خود بوده و بدلیل بیمه بودن کلیه سفارشات ارسالی توسط شرکت های واسط حمل و نقل ، کلیه خسارات روندگی و شکستگی حین حمل و نقل ، بر عهده شرکت مذکور یا مشتری می باشد و شامل استفاده از هیچ کدام از خدمات پس از فروش (ضمانت مهلت تست ، تعویض یا مرجوعی) نمی شود. (جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.)

اطلاعیه

ورود کاربران به وب ‏‌سایت و اپلیکیشن خودرو جنوب جهت ورود به حساب کاربری ، بررسی محصولات و خرید از فروشگاه ، استفاده از طرح های تخفیف محصولات ، مطالب وبلاگ و رسانه های اختصاصی خودرو جنوب و سایر خدمات ارائه شده از طرف مجموعه خودرو جنوب به معنی آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خودرو جنوب است .

توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید محصولات (بصورت آنلاین یا تلفنی نیز) در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خودرو جنوب از سوی مشتری تلقی می گردد.

 

واحد خدمات پس از فروش

مشتری گرامی در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

ساعت پاسخگویی : 8 الی 18 روزهای غیرتعطیل

واحد خدمات پس از فروش : 2589 590 917 98+