ارتباط با ما

همراهان گرامی از طریق روش های زیر می توانید با خودرو جنوب در ارتباط باشید.

توجه : کلیه واحدهای شرکت ، تنها پاسخگوی شما از طریق تماس تلفنی در ساعات کاری (8 الی 18 روزهای غیرتعطیل) هستند ، لذا با کمال احترام امکان پاسخگویی در ساعات غیر کاری و پیام ها در شبکه های اجتماعی یا SMS میسر نمی باشد.

شعب : شیراز - بندر بوشهر

صندوق پستی : 611-71898

خطا در نمایش محتوا

از آنجا که خودرو جنوب یک فروشگاه اینترنتی است و معنی و مفهوم فروشگاه اینترنتی ، خرید بصورت غیر حضوری و بصورت آنلاین می باشد. لذا یکی از اهداف تاسیس فروشگاه اینترنتی خودرو جنوب در سال 1392 امکان خرید و پرداخت آنلاین توسط مشتریان در سراسر کشور ، کاهش دادن سفرهای درون شهری و غیر ضروری و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان گرامی بوده است.

با توجه به بیش از 9 سال فعالیت موفق خودرو جنوب در امر فروش آنلاین و غیر حضوری و تحویل سریع و امن سفارشات به مشتریان خود در سراسر کشور ، همچنین به منظور سلامتی شما مشتریان گرامی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، پیرو مصوبات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر کاهش مراجعات مشتریان به مراکز خرید از اسفند ماه سال 1398 ، خودرو جنوب ، ثبت سفارش بصورت آنلاین و خرید غیر حضوری از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی را به شما توصیه میکند.

با این حال جهت آسودگی خاطر هر چه بیشتر مشتریان ، خودرو جنوب این امکان را برای اعضای نقره ای و طلایی فروشگاه فراهم نموده است که در صورت تمایل به خرید حضوری از خودرو جنوب و پرداخت در محل ، اعضا یا آشنایان و دوستان ایشان بتوانند پس از هماهنگی با فروشگاه ، در شهر شیراز و بندر بوشهر حضوری مراجعه و سفارش خود را دریافت و در محل پرداخت نمایند.

اعضای برنزی فروشگاه جهت ثبت سفارش و خرید محصولات بایستی از طریق اپلیکیشن ، وب سایت یا تماس تلفنی اقدام و با خیال آسوده سفارشات را درب منزل دریافت نمایند.

کلیه سفارشات آنلاین بصورت مستقیم از انبارهای خودرو جنوب در شهر شیراز و بندر بوشهر از طریق پیک ، پیکاپ ، پست ، تیپاکس ، باربری ، اتوبوسرانی و خطوط هواپیمایی به آدرس مشتریان ارسال میگردد.

تعطیلات رسمی خودرو جنوب در سال 1402

  • روزهایی که خودرو جنوب بدلیل تعطیلات ، هیچگونه پاسخگویی ، سرویس دهی و خدماتی ندارد ، به شرح زیر است :

فروردین :

1 الی 18

اردیبهشت :

2 - 3 - 26

خرداد :

14 - 15

تیر :

8

مرداد :

5 - 6

شهریور :

15 - 23 - 25

مهر :

2 - 11

آبان :

-

آذر :

26

دی :

-

بهمن :

5 - 19 - 22

اسفند :

19 الی 29

خودرو جنوب را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید